Aqua Gold Micro Needle

0
1670
aqua gold

Aqua Gold Micro Needle Nedir?

Teknolojinin gelişmesi birçok alanda olduğu gibi estetik alanında da her geçen gün yenilikleri getirmektedir. Bu konu da son teknoloji olarak kabul edilen Aqua Gold Micro Needle sayesinde klasikleşmiş mikro iğne uygulamalarından ve enjeksiyonlarından kurtulma sağlanmaktadır. Uygulama sayesinde diğer seçeneklere göre çok daha geniş alana etkisi olmasının yanı sıra daha derinden etki etmesi ile iyileştirici çözümler sunmaktadır. Uygulamanın kullanılmaya başlanması ile birlikte birçok kişinin yüz, boyun ve göğüs bölgelerinde bu uygulamayı tercih etmekte oldukları görülmektedir. 

Tedavi adına Aqua Gold Micro Needle yöntemi tercih edilmesi ile birlikte bir takım faydalarını görmek mümkün olmaktadır. Bunlardan bazıları olarak gözenekleri küçültmekte olduğu göze çarpmaktadır. Bu sayede pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamaktadır. Ayrıca akne izlerinin de geçmesini sağlayan uygulama cilde aydınlık bir görünüm sağlamaktadır. Uygulama içerisinde hastaların herhangi bir acı hissi oluşmamaktadır. Uygulama içinde kullanılan iğneler altın olması ile beraber çok incedir. Bu sayede hastaların iğneleri hissetmemesi ile deride çok küçük açıklar oluşturur. Bu sayede cildin temizlenmesinde derinlemesine işlem yapılabilmektedir. İşlemi gerçekleştirmek adına öncelikle cilt temizlenir. Seçilen solisyon ve serum aktarıcı cihaza yerleştirilir. Tedavinin gerçekleştirileceği alana cihaz ile uygulama yapılır. Cihaz üzerinde yer alan mikro iğneler vücuda giriş yapması ile birlikte tedavi tamamlanır. Tedavinin gerçekleştirilmesinde herhangi bir acı ve kanama oluşmamaktadır. Bunun yanı sıra hastanın cilt yapısına göre kızarıklık ve hafif şişme oluşsa da birkaç gün içinde tamamen iyileşmiş olur. Uygulama kolay olması ile beraber yaklaşık olarak 30 dakikalık bir zaman dilimi içinde tamamlanmaktadır.

Aqua Gold Micro Needle Sonuçları

Aqua Gold Micro Needle uygulaması gerçekleşmesi ile beraber yaklaşık olarak 1 hafta içinde sonuç alınması mümkündür. Bununla beraber uygulamanın etkisi yaklaşık olarak 3 ila 4 ay kadar süre ile görülmektedir. Bununla beraber kişilerin 3 ayın sonunda uygulamayı tekrarlamaları mümkün olmaktadır. Tedavide altın iğnelerin kullanılmasının sebebi altının insan cildi ile yüksek uyumluluk göstermesi ile tahriş ve yan etkileri önlemesidir. Uygulamada kullanılan iğnelerin garantisi ile beraber ince olmaları ile çabuk kapanan açıklıklar sayesinde enfeksiyon riski taşımamaktadır.

Benzer İçerikler:  Genç Ve Güzel Görünmenin 10 Yolu

CEVAP VER

Yorum yap!
İsminizi buraya giriniz