Aqua Peeling Nedir?

0
1295
aqua peeling nedir

Aqua Peeling Nedir?

Akne, leke ve kırışıklıklar cerrahi bir müdahale ve kimyasal peeling gerektirmeden ve deri altına hiçbir madde enjekte edilmeden son derece başarılı bir şekilde ortadan kaldırılabilmektedir. Su basıncı ve vakum gücü kullanılan medikal bir cilt bakımı sistemi olan aqua peeling cildin hasar görmesini engelleyerek derinlemesine bir temizlik ve dezenfeksiyon sağlamaktadır. Uygulama ciltte istenilen etkiye göre, hazır solisyonlar ile cilde basınçlı olarak verilirken aynı anda vakum etkisi ile ciltten geri çekilmektedir. Bu sayede cildin üzerinde ki ölü derinin kalkması, gözeneklerin açılması ve cildin alt katmanlarının dezenfekte olması sağlanmaktadır. 

Aqua Peeling Nasıl Yapılır?

Hiçbir cerrahi müdahale gerektirmede ağrısız ve yan etkisiz bir şekilde akneleri ortadan kaldırma, kırışıklıkları yok etme ve gözenekleri açma gibi bakımları gerçekleştiren aqua peeling uygulaması yaklaşık olarak 15 dakika gibi kısa bir süre içinde gerçekleştirilmektedir. Uygulama da kullanılan cihazın özel olarak tasarlanmış aşındırma ucu dönmesi ile ciltte biriken ölü hücre ve siyah nokta gibi yabancı maddeleri ciltten ayıklamaktadır. Uygulama üç aşamadan oluşmaktadır. İlk aşama da düşük oranlı solisyon 5 dakika uygulanarak ölü dokuların temizlenmesi sağlanır. İkinci adımda yine 5 dakikalık bir uygulama ile cildin parazit ve bakterilerden kurtulması sağlanır. Üçüncü adım olarak yine uygulanması ile cildin bol nem alması sağlanır. Uygulamanın tamamlanması ile gözle görülür bir değişiklik oluşmaktadır. Kırışıklıklar, akneler ve daha fazlasının giderilmesinde etkili bir yöntem olarak yer almaktadır. 

Aqua Peeling Sonrası

Aqua Peeling uygulaması ile beraber kişilerin birçok değişikliği aynı anda gözlemlemeleri bilinmektedir. Çok kısa bir süre içinde cildin yenilenmesini ve gençleşmesini sağlayan uygulama ile beraber tek seferde temizleme, peeling, ekstraksiyon ve antioksidan etkileri olmaktadır. Uygulama sonrası tıkalı olan gözeneklerin açılması ile beraber pürüzlü cildin hemen iyileştirilmesi sağlanır. Cerrahi bir işlem gerektirmeyen ve enjektör kullanılmayan uygulama ile herhangi bir rahatsızlık oluşmamaktadır. Uygulamanın sağlamış olduğu güzellikler sebebi ile birçok kişinin bu uygulamadan yararlanmakta oldukları görülmektedir. Bunun yanı sıra uygulamanın getirmiş olduğu pürüzsüz görünüm ile özgüvenleri yerine gelmiş kadınların hayatlarında daha başarılı adımlar atmakta olduğu da bilinmektedir. 

Benzer İçerikler:  Karın Germe Ameliyatı İle Düz Bir Karına Sahip Olun

CEVAP VER

Yorum yap!
İsminizi buraya giriniz