BBL Tedavisi Nedir?

1
1137
bbl teknolojisi

Işıkla Gençleştiren BBL Tedavisi Artık Türkiye’de

Cildi 10 yaş gençleştiren, özellikle boyun ve karın bölgesinde oluşan sarmalarda etkili olan BBL tedavisi Türkiye’de uygulanmaya başlandı. 

Teknoloji hakkında yapılan çalışmalarda etkili bir şekilde yaşlanmayı yavaşlattığı ve cildi yenilediği görüldü. Ameliyatlar ile düzelmesi zor olan boyun ve karın bölgesinde oluşan cilt sarkmalarına etkili bir yöntem olan ışık teknolojisi Türkiye’de de uygulanmaya başlandı.

BBL ışık teknolojisi ışığın zararlı kısımlarını filtreleyerek yararlı kısımlarını alıp güçlendiren ve insan cildinin genetik materyalini gençleştiren bir tedavi yöntemidir. Türk kamuoyuna tanıtılan yeni teknoloji hakkında doktorların uygulamalı anlatımları bulunur. 

Yılda 2 defa uygulandığında süreç boyunca 10 yıl yaşlanmalarına rağmen eskisinden bile daha genç bir görünüm sağladığı gözlendi. 

25 Yaş DNA’sına Kavuşturan Teknoloji

BBL teknolojisi hakkında yapılan araştırmalarda cildin genetik materyalini gençleştirdiği görüldü. 

BBL Seans Süreleri Ne Kadar?

BBL uygulaması konforlu ve acısız yapılması ile birlikte bölgeye göre 30 dakika ile 1 saat arasında uygulanır.

Kısa Sürede Cilt Sıkılaşması Sağlar

Bu tedavinin cilt sıkılaşmasını kısa sürede sağlaması ile en çok rağbet gören yöntemdir. BBL tedavisi sonucu cilt eski elastik yapısına kavuşur. 

Botoks İhtiyacı Azalır

BBL tedavisinin herhangi bir yaş sınırı yoktur. Cildinin sıkılaşmasını isteyen herkes uygulamadan yararlanabilir. Bu yöntemi kullanan kişilerin botoks yaptırma ihtiyacı daha seyrek hale geldiği ve seans aralıkları uzadığı gözlemlenmiştir. 

Benzer İçerikler:  Estetik Dolgu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

1 Yorum

CEVAP VER

Yorum yap!
İsminizi buraya giriniz