Bella Hadid Etkisi Yapan Ballerina Lifting Operasyonu

1
1389
ballerina lifting uygulaması

Ballerina Lifting Operasyonu

Acısız ve ameliyatsız olarak uygulanan Ballerina Lifting operasyonu, uygulanması ile birlikte ünlü model Bella Hadid görünümüne sahip olunmasını sağlıyor.

Doğal görünümü ile birlikte sağlıklı ve gergin bir cilde kavuşmak adına yeni formül açıklandı. Dünyaca ünlü manken Bella Hadid herkesin ilgisini çeken yüz hatlarının güzellik sırrı güzellik ve estetik dünyasında mercek altına alındı. Tüm kadınların sahip olmak istediği ferah ve enerjik görünümün yolu olarak Ballerina Lifting yöntemi gösterilmektedir. Dikkat çekici bir görünüm sağlayan uygulama da yüz, boyun ve çene hatlarında gerilmeleri gözle görülür şekilde sağlıyor.

Ameliyatsız gençleşme teknolojisinin son noktası olarak tarif edilen ve Bella Hadid görünümü sağlayan Ballerina Lifting operasyonunu gerçekleştiren Medikal Estetik Dr. Saliha Sönmezateş Ballerina Lifting uygulamasını anlatan ifadelerde bulundu.

Yaş ve çevresel etkenlere bağlı olarak zaman içerisinde kolajen liflerin arasının açılması ve elastikiyetini kaybeden ciltler için özel olarak tasarlanmış mikro iğneler ile deri altına radyofrekans enerjisi verilmesi ile kollajen liflerin yoğunlaşması sağlanıyor. Mikro iğnelerin cilt yüzeyine radyofrekans dalgalarının tüm cilt katmanlarını uyarması ile birlikte doğal iyileşme süreci sonunda daha pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt görünümünü sağlıyor.

Uygulamanın adını balerinlerden aldığını söyleyen Dr. Saliha Sönmezateş balerinlerde saçların topuz olarak toplanması ile cildin pürüzsüz bir gerginlik ve canlılık alıyor. Ballerina Lifting uygulaması da bunu sağlıyor, açıklamalarında bulundu.

Benzer İçerikler:  Karın Germe Ameliyatı İle Zayıflama Tedavisini Karıştırmayın

1 Yorum

CEVAP VER

Yorum yap!
İsminizi buraya giriniz