Frotoks Uygulaması

0
1317
frotoks yöntemi

Kırışıklıklar İçin Yeni Moda Frotoks Uygulaması

Yaşlanmanın geciktirilmesi adına kırışıklıklara karşı etkili bir yöntem olan Frotoks uygulaması hakkında detaylı bilgiler yazıda bulunmaktadır. 

Henüz deneme aşamasında olan ve kısa zaman içinde patlama yapması beklenen yaşlanma karşıtı uygulama olan Frotoks hakkında gerekli tüm bilgiler yer almaktadır. Frotoks uygulaması botoks a benzemesi ile beraber ayıran en önemli özellik zehir içermeyen bir tedavi olmasıdır. 

Frotoks Nedir?

 Zehir içermeyen bu yöntem ile cilde sıvı azot enjekte edilmektedir. Sıvı azotun yapmış olduğu şok etkisi ile kırışmalara sebep olan kasları kontrol eden sinir uçları, yaklaşık olarak 4 ay kadar çalışması durmaktadır. Botoksa çok benzeyen bir uygulama olması ile birlikte, botoks ta olduğu gibi vücuda zehir enjekte edilmez.

Frotoksun Diğer Kullanım Alanları 

Frotoks tedavisi yaşlanma karşıtı bir tedavi olmasının yanı sıra ağrı kesici özelliği de bulunmaktadır. Frotokslu ağrı tedavisinde şok etkisi ile ağrının geçmesi hedeflenmektedir. Buz tedavisinde olduğu gibi şok etkisi yaratılması ile ağrıyı kesmesi bekleniyor. 

Frotoks ve Botoks Karşılaştırma

Frotoks ile botoks uygulamalarının birbirine benzer uygulamalar olması ile birlikte karşılaştırılması da yapılmaktadır. Botoks uygulamasında hastanın sonuç almak adına beklemesi gerekmektedir. Frotoks uygulamasında ise uygulamanın ardından hemen sonuç alınmakta olduğu görülmektedir. 

Frotoks tedavisi yaygın olarak kullanıma henüz başlanmadı, fakat başarılı sonuçların oluşması ile kısa zaman içinde frotoks çılgınlığı tüm dünyayı sarması bekleniyor. 

Benzer İçerikler:  Bella Hadid Etkisi Yapan Ballerina Lifting Operasyonu

CEVAP VER

Yorum yap!
İsminizi buraya giriniz