G5 Masajı

0
1192
g5 masaj

G5 Masajı Nedir?

Zayıflama konusunda teknolojinin son gelişmelerinden biri olarak G5 masajı uygulaması yer almaktadır. Bu uygulama ile istenilen bölgeye ses dalgaları yardımı ile titreşim gönderilerek, bölgede bulunan yağların hızlı bir şekilde yakılması sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra vücutta bulunan toksinlerin atılmasını da kolaylaştıran bir yöntem olarak görülmektedir. Böylelikle vücudun istenilen görünüm ile beraber sağlığına kısa bir süre içinde kavuşmasını sağlamaktadır. Fazla yağ atımı gerçekleştirmesi ile selülitleri de ortadan kaldıran bir yöntemdir. Bu saye de birçok kişinin bu yöntemi tercih etmekte oldukları bilinmektedir. 

G5 Masajı Nasıl Yapılır?

Uygulanan masaj ile fazla yağ ve ödemin atılması sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra gün içinde vücutta biriken laktik asit atımını sağlayarak yorgunluğu da ortadan kaldırmaktadır. Uygulanan masaj ile beraber kan akışını hızlanmasını sağlaması sonucu yağ yakımı kolaylaştırmaktadır. Genel olarak bölgesel zayıflama adına tercih edilen uygulama cilt üzerinde meydana gelen kırışıklıkların da azalmasına yardımcı olmaktadır. Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir olması ile beraber, genel olarak kalça, bacak ve karın bölgelerinde tercih edilmektedir. G5 masajı uygulamasında özel bir krem uygulanmaktadır. Uygulanan bu krem vücutta bulunan yağın atılmasını kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra krem ve masaj sayesinde kan akışı istenilen oranda hızlandırılmaktadır. 30 dakikalık bir seans ile beraber birkaç seans sonunda etkileri gözle görülür bir hal almaktadır. Karın, kol, bacak ve kalça bölgelerinde gerginleşme sağlayarak yaşlanma belirtilerini de azaltmakta olduğu görülmektedir. Genel olarak bir seans içinde 2 ila 7 cm aralıklarında incelmeler görülmektedir. 

G5 Masajı Kimlere Uygulanmaz?

Uygulamadan birçok kişinin yararlanması mümkün olması ile beraber cerrahi operasyon geçirmiş kişilerin dinlenme sürecinde bu uygulamadan yararlanmaları önerilmemektedir. Bunun yanı sıra hamileler, yeni doğum yapmış kişiler, regl döneminde bulunan kadınlar, 18 yaş altı kişiler, diyabet ve epilepsi hastalarının bu uygulama da yer almaları önerilmemektedir. G5 masajı ile beraber kişilerin zayıflamalarının yanı sıra ağrılarından da kurtulmaları mümkün olmaktadır. Bununla beraber toksin ve ödemlerin atılmasına yardımcı olan uygulama sağlıklı bir hayat sunmaktadır. Selülitlerin de uygulama sonucu ortadan kalkması ile güzel bir görünüm kazanan kişilerin hayatlarında özgüvenleri de yerine gelmektedir. 

Benzer İçerikler:  Estetikte En Sık Yapılan Hatalar

CEVAP VER

Yorum yap!
İsminizi buraya giriniz