Karın Germe Ameliyatı İle Düz Bir Karına Sahip Olun

0
1041
karın germe

Karın Germe Ameliyatı

Karın bölgesinde bulunan yağ fazlalığı, deride sarkma ve karın kaslarının gevşemesi sonucu karın germe ameliyatlarına talep her geçen gün artmaktadır. Konu ile ilgili olarak Op. Dr. Nebil Bozdoğan açıklamalar da bulundu.

Özellikle yaz aylarının gelmesi ile sahil ve açık havalarda geçirilen günler sebebi ile, kış günlerinde saklamayı başardığımız yağ fazlalıklarımız ortaya çıkmaktadır. Bununla beraber yapılan diyetler ile beraber spor ihmali, hızlı kilo değişimleri ve obezite ameliyatları sonucu verilen kiloların yanı sıra gebelik sonrası doğum ile ortaya çıkan karın bölgesinde sarkmalar oluşmaktadır.

Görsel ve fiziksel olarak rahatsızlık veren karın bölgesinde ki yağ fazlalıkları bununla beraber kişilerin özgüven sorunu yaşamalarına da neden olabilmektedir. Bunun sebebi olarak çok fazla verilen kilolar karın bölgesinde deri sarkmasına neden olmaktadır. Bununla ilgili tüm sorunlara çözüm bulunmaktadır. Karın germe ameliyatları derinin sarkması ve karın duvarındaki deri elastikliğinin azalması ile devreye girmektedir.

Op. Dr. Nebil Bozdoğan karın bölgesinde kişiyi rahatsız edici yağ fazlalıkları, deride sarkıklık ve karın kaslarında gevşeme olabileceğini belirtmektedir. Bunun sebebi olarak fazla yağların karın bölgesinde birikmesi, hızlı kilo değişimleri ve gebelik sonrası oluşacağının altını çizmektedir. Tüm bu yağ ve sarkıklardan kurtulmanın yolu olarak tam karın germe ameliyatı olduğunu belirtmektedir.

Total Abdolminoplasti İle Bel Bölgesini İnceltin

Abdominoplasti adı verilen karın germe operasyonunun son derece olumlu sonuçlar oluşturduğunu söyleyen Op. Dr. Nebil Bozdoğan, operasyonun yaklaşık olarak 2 ile 2.5 saat içerisinde tamamlandığını ve operasyonda karın derisi ve yağ fazlalıklarının alındığını belirtiyor. Tam karın germe operasyonu ile göbek deliği yeniden ve çok daha güzel bir görünüm elde edebilmektedir. Bununla beraber mayo bölgesinde çizgisel bir iz kalabilmektedir.

Tam Karın Germe Ameliyatı ile Çatlaklardan da Kurtulun

Op. Dr. Nebil Bozdoğan açıklamalarında tam karın germe ameliyatı ile göbek altında kalan deri çatlaklar dahil olarak atıldığını ve karın bölgesinin sıkılaştığını belirtti. Bunun yanı sıra karın duvarının da sıkılaştığının altını çizdi. Böylece karın germe ameliyatı sonucunda daha ince bir bel ile göbek deliğinin estetik bir görünüm kazandığını belirtti.

Benzer İçerikler:  Kök Hücre Tedavisi

CEVAP VER

Yorum yap!
İsminizi buraya giriniz