Ultherapy ile Gençleşme

0
1050
ulthereapy uygulaması

Ultherapy ile Yarım Saatte Gençleşme

Ultrasound teknolojisinden esinlenerek bulunan Ultherapy yöntemi sayesinde yarım saatte kırışıklıklardan kurtulmak mümkün. Anne karnında bebeğin görüntülenmesinde kullanılan ultrasound yönteminden yararlanılarak geliştirilen yöntem sayesinde herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeden yüz gerdirilerek geçmiş görünüm geri kazanılabilmektedir. 

Genç ve güzel bir görünüm kazanmak adına ilk adım olarak estetik ameliyatları görülmekteydi. Günümüzde bu yöntemlere alternatif olarak Ultheraphy yöntemi sayesinde sarkmış ve kırışmış cilt, düşük kaş ve yanak ile beraber gıdı sorunları kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılmaktadır. Bu sayede cilt daha genç ve diri bir hal almaktadır.

Ultrateraphy Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Bu teknoloji sayesinde sorunlu olan cildin alt tabakalarında sıcak noktalar oluşturulur. Cilt kendi onarım sürecini oluşturarak, cildin kırışıklıklarını gidermekte yardımcı olan kollajen üretimi başlıyor. İşlem sonucunda ciltte oluşan kırışıklıklar ortadan kalkmaktadır. 

Ultheraphy uygulamasının yapılması ile beraber sorunlu ciltte ki toparlanma kısa bir süre içinde görülmektedir. Alanında uzman doktorlar Ultheraphy teknolojisi ile herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek duymadan 30 dakika gibi kısa bir süre içinde uygulama gerçekleşmekte olduğunu belirtmektedir. Uygulamanın gerçekleşmesi ile birlikte yavaş bir şekilde değişim göstermeye başlayan cilt, yaklaşık 3 ay gibi bir süre içinde ideal bir görünüm sağlamaktadır. Tek seans ile uygulanan Ultherapy yönteminin ardından elde edilen başarılı sonuç, ciltte yaklaşık iki yıl kadar etkili olarak görülmektedir. 

Benzer İçerikler:  Kök Hücre Tedavisi İle Yaşlanma Engelleniyor

CEVAP VER

Yorum yap!
İsminizi buraya giriniz