Oxygeneo Nedir?

0
1843
oxygeneo nedir

Cilt bakımı herkes için oldukça zor ve yorucudur. Tabii ki insanlar uygun cilt bakım teknikleri ile yüzlerini arındırmak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak istemektedirler. Son dönemlerde Oxygeneo adlı yöntem hem etkili hem de güvenilir olduğu için bizzat kadınlar tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Bu yöntem ile kısa zamanda sonuca ulaşmak mümkün olurken cildin üzerindeki ölü tabakanın atılması da sağlanmaktadır. Klinikler, güzellik merkezleri ve estetik üzerine hizmet veren hastanelerde yapılabilen Oxygeneo, fayda bakımından onaylanmış ve doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Mevsim fark etmeksizin uygulanan ve kısa sürede büyük sonuçlar yaratan bu tekniğin üç aşamalı olarak uygulandığı da unutulmamalıdır. 

Benzer İçerikler:  Burun Estetiğinde Burun Yapısı

Oxygeneo, yeni dönemde uygulanmaya başlanmış bir cilt bakım yöntemidir. Özel bir teknolojik cihazla yapılmaktadır. İlk aşamada cihazın yardımıyla cilt keselenmekte ve yüzün üzerindeki ölü tabaka tamamen alınmaktadır. Böylelikle ölü deri ortadan kalkarken kanlanma artmakta ve yüz yeni hücreler üretebilmektedir. İkinci aşamada yine cihazın yardımıyla cilt tonu dengeleme işlemi yapılmaktadır. Kısacası ciltteki siyah noktalar ve lekeler giderilmekte, aynı zamanda renk farklılıkları da ortadan kaldırılmaktadır. Bu da kişinin çok daha güzel gözükmesine yardımcı olacak bir işlemdir. Son aşamada ise ultrason başlığından yardım alınarak cilde mesoterapi solüsyonu uygulanmakta ve kişiye özel masaj gerçekleştirilmektedir. Haftada bir sefer uygulanabilen ve altı hafta sonunda gerçek sonucu gözler önüne seren Oxygeneo, ülkemizde de sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. 

Cilt bakımı için son dönemlerde tercih edilen Oxygeneo, hem güvenilir hem de etkili olması nedeniyle kadın-erkek fark etmeksizin birçok kişi tarafından yaptırılmaktadır. Özel bir ultrason tekniği ile gerçekleştirilen işlemlerde kullanılan jeller deriye nüfuz ederken cildin yenilenmesine ve ölü hücreleri atmasına neden olmaktadır. Normal peeling işlemlerinden çok daha başarılı olduğu kanıtlanan Oxygeneo yönteminin uygun kliniklerde yapılması halinde başarı oranının yükseldiği de görülmektedir. Yaklaşık bir saat içerisinde tamamlanan ve minimum üç seans olarak uygulanan Oxygeneo ile cildin beklenenden çok daha iyi bir hale geleceğini ifade edebiliriz. Siz de bu teknikle ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. 

CEVAP VER

Yorum yap!
İsminizi buraya giriniz