Yüz Bölgesinde Yaza Hazırlık

0
1565
yüz bölgesi yaz tedavileri

Yüz Bölgesinde Yaza Hazırlık 

Yaz günlerinin yaklaşması ile birlikte, yüz bölgesinde beğenilmeyen noktalara müdahale etmek birçok kişinin aklında yer almaktadır. Yüzde bulunan çizgileri silmek ve yüze gençlik parıltısı vermek adına bilgiler yazıda yer almaktadır. 

Güneş ışınlarının kendini göstermeye başlaması ile beraber, ışıkların etkisi ile kırışıklıklar daha fazla belirginleşmeye başlıyor. Zamana meydan okumanın yolu ise kırışıklıklar ile savaşan yöntemlerden geçiyor. 

Güneş ışınlarının cilt daha kolay yıpranır. Bu konuda gelişen teknoloji ile beraber zamana ve faktörlere meydan okunabiliyor. Bakım ürünleri ile desteklenmesi sonucu gözle görünür bir etki yaratmaktadır. 

Vshape

Yüz şekillendirme, yüz germe, boyun, çene ve gıdı bölgesini ameliyata gerek duymadan, yeniden şekillendirmek için özel olarak geliştirilen bir sistem olan Vshape tekniği uygulanır. Sarkan yüzün acısız ve ağrısız bir şekilde yeniden V şekli alması sağlanır. Bunun yanı sıra bu yöntem ile cildin derin tabakalarında bulunan kolajen liflerin ısıtılarak, cildin dış yüzeyi gözle görülür derecede gerginleştirilir ve alt tabakada sarkıklar toplanır. Herhangi bir anestezi ve kesi uygulanmaz. 20 dakikalık 4 seanstan oluşur.

Mezolifting

Genel olarak cansızlık, donukluk gibi sorunlara ciltte renk düzensizliği de eşlik eder. Bu durum ile beraber cilde aminoasit, vitamin ve hyalüronik asit gibi maddeler bulunan mezolifting uygulanır. Bu yöntem sayesinde yüz daha parlak ve nemli görünür. İşlem kısa bir süre alması ile beraber anında sosyal hayata devam edilmesi mümkündür. 

Fraxel Lazer

Cilt gençleştirme de uygulanan lazer teknolojilerinden biri olan Fraxel, cilt altına iletilebilen ışık tekniğidir. Bu yöntem ile cilde zarar vermeden lazerin cildin alt tabakaya iletilmesini sağlar. 

Gözaltı Işık Dolgusu

Yorgunluğu gösteren ilk belirtiler bakışlardan başlamaktadır. Gözaltında ki şişlik, morluk ve çöküklük problemlerinin çözümüne tek seferde yardımcı olmayı amaçlıyor. Redensity 2 gözaltı dolgusu ile yanak ve gözaltları arasında bulunan oluklara, çöküklere ve göz alt kapağında ki torbalanmalara uygulanarak başarı ile tedavi edilir. Uygulamanın içeriğinde bulunan protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar gibi maddeler sayesinde gözaltı morluklarında gözle görülür bir seviyede azalmalar görülmektedir. 

Benzer İçerikler:  Aqua Peeling Nedir?

CEVAP VER

Yorum yap!
İsminizi buraya giriniz